Dragons doen mee aan de Grote Clubactie!

De Grote Clubactie is gestart! Door een of enkele loten te kopen maak je kans op mooie prijzen en wij verdienen zo geld voor onze vereniging. Een lot kost 3 euro. Je kunt fantastische prijzen winnen zoals een geldbedrag van 100.000 euro, vier jaar rijden in een Seat mii Electric en een reischeque van Vacansoleil. Benieuwd naar alle prijzen? Bekijk de website van de Grote Clubactie: www.clubactie.nl/lotenkopers/prijzen-uitslag/

Hoe werkt het?
Onze leden vragen familie, buren en bekenden om loten te kopen. Dat kan via een formulier in het lotenboekje of digitaal: via Whats app en sociale media. In december is de trekking, winnaars krijgen dan bericht. Is er niemand aan de deur geweest? Geen probleem! Via deze QR code bestel je heel makkelijk online kaarten 🙂

Vragen?
Kijk dan op https://www.clubactie.nl/lotenkopers/ of mail info@rugbyclubdragons.nl

Leave a Reply